Římskokatolická farnost Odry

Postní putování ke křížům. Domov Odry a Stacionář. Z postní pouti na Svatý Hostýn 24. 3. 2018. K prohlédnutí je několik fotografií Nely Frankové z Vražného. Tématem toho čísla jsou vzpomínka na otce Michala Jadavana. Děkuji všem za jejich milé příspěvky. Pozvání na poutní místo. Postní duchovní obnova v Odrách. Děkujeme otci Lumírovi za slovo a všem dobrovolníkům za pomoc. Laquo; Older Entries. Náměty a námitky k obsahu.

OVERVIEW

The web page farnostodry.cz presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have analyzed zero pages inside the website farnostodry.cz and found five websites linking to farnostodry.cz.

FARNOSTODRY.CZ TRAFFIC

The web page farnostodry.cz is seeing a variation quantities of traffic in the past the year.
Traffic for farnostodry.cz

Traffic ranking (by month) for farnostodry.cz

Traffic ranking by day of the week for farnostodry.cz

osobní sajt jph lmjk

Uplynulý rok 2017 byl opět úrodný. Ze všeho, co vzniklo, mě nejvíce potěšily nové chvály Matta Redmana a dvě alba TGD, jednak pokračování skvělých světových koled a také vlastní deska jejich dětské sekce. Kalendář odráží události a místa, která se v uplynulém roce setkala s mým fotoaparátem. Zástupce fotografií jsem mimo jiné vybíral v kontextu moc hezkých myšlenek, které napsal americký kazatel Max Lucado. Radostné Vánoce a požehnaný rok 2018.

Charita Odry

Zpravodaje z našich partnerských měst.

Animabilovec

V blízké době vás očekáváme na . NEBOJTE, NA STRÁNKÁCH USILOVNĚ PRACUJEME.

WHAT DOES FARNOSTODRY.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostodry.cz Mobile Screenshot of farnostodry.cz Tablet Screenshot of farnostodry.cz

FARNOSTODRY.CZ SERVER

Our crawlers diagnosed that a single page on farnostodry.cz took one thousand and sixty-nine milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider farnostodry.cz not secure.
81.95.96.153

We caught that this domain is using the nginx server.

Římskokatolická farnost Odry

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the web site, "Z postní pouti na Svatý Hostýn 24." I saw that the web page also said " K prohlédnutí je několik fotografií Nely Frankové z Vražného." They also said " Tématem toho čísla jsou vzpomínka na otce Michala Jadavana. Děkuji všem za jejich milé příspěvky. Postní duchovní obnova v Odrách. Děkujeme otci Lumírovi za slovo a všem dobrovolníkům za pomoc. Náměty a námitky k obsahu."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Farnosť Okoličné rímsko-katolícka farnosť

Webová stránka stredovekého umeleckého maliara pod názvom. Jednotlivé tvíty Svätého Otca Františka si nájdete na. Televíkend na stv 2 odvysielal dokument o našej farnosti. V týchto dňoch v našej spišskej diecéze vyšlo prv. Panoramatické snímky od Google zachytávajú aj náš chrám.

Farnosť Oravská Polhora Rímskokatolícka cirkev

20-24 2017 naša farnosť putovala do jedného z najznámejších pútnických miest na svete- do Fatimy. Ako náhle sme sa ubytovali vo Fatime, mali sv. omšu v Bazilike Ružencovej Panny Márie Fatimskej. Na druhý deň sme vyrazili do Coimbry- mesto, ktoré uchováva veľa historických pokladov ale aj mesto, v ktorom zomrela sestra Lucia. Tak ako po iné roky ani tento si deti nenechali ujsť dňa 28.

Římskokatolická farnost Ostrov a Jáchymov webové stránky římskokatolického farního společenství

Tak jako každý rok je možné na tato adorační setkání zajistit si prostor k rozjímání. V tabulce půlhodinek je možné si zapsat čas. Prosím o toto zapsání i z důvodu zajištění stále modlitební služby. Je možné tak učinit i formou internetové rezervace. Do komentáře příspěvku prosím zapište svůj čas a následně Vás v co nejkratší době zapíšeme do zveřejněné tabulky. ROZPIS ČASU K ADORACI NA VELIKONOČNÍ TRIDUUM 2018.

Úvodní strana - Římskokatolická farnost Pacov

Blízko je můj obhájce! Svatý archanděli Michaeli,. Svým světlem nás osvětluj! Svatý archanděli Michaeli,. Svými křídly nás ochraňuj! Svatý archanděli Michaeli,. Svým mečem nás braň! Římskokatolická farnost Pacov, Powered by Joomla! Joomla template by SiteGround.